Föremål som liknar oljemålning Magnusson
7133 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 16 oktober 2023
4329 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 april 2023
4266 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 november 2021
3593 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 november 2021
5381 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 maj 2021
8243 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 7 december 2020
6399 Oljemålning
Gustav Magnusson. Signerad, daterad 76,36x90 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 21 september 2020
1279 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 3 februari 2020
4416 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 7 oktober 2019